
Диск гальмівний (передній) Citroen Jumpy 1.9/2.0 D-TD-HDi (1996-) Сітроен Джампі (281x26мм) Італія
1 710 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-0338 METELLI
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 23-0338 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2023, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 43.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 59 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | Jumpy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴







