
Диск гальмівний (передній) MB Vito (W638) 96- (276x22) MEYLE 015 521 2034
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015 521 2034
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Meyle 0155212034 |
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 015 521 2034 |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴

