
Підшипник маточини (ступиці передньої) Renault Megane/Scenic (45x83x39) (+ABS) R15/16 (к-кт) Solgy 216076
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 216076
- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
Перед замовленням та оплатою, перевірте у продавця чи підходить ця деталь на ваше авто (модель, рік, об'єм двигуна та номер кузова). Підберемо всі потрібні вам автозапчастини, та за потреби відправимо накладним платежем.
Телефони вказані розділах "Контакти", "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Дзвінки з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних. Повідомлення можна писати цілодобово, відповідь в робочий час.
Замовити запчастини легко: - дзвінок продавцеві, -підбір запчастин, -відправлення, - оплата при отриманні на пошті.
Додатковий опис запчастини уточнюйте у продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Kangoo |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Код запчастини | 216076 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
- Ціна: 990 ₴





