
Диск гальмівний (передній) Ford Transit 2.0 TDi (2000-2006) Форд Транзит (Німеччина)
1 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 715 521 7022
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 276 мм |
| Виробник | Meyle |
| Товщина | 24.5 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 715 521 7022 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 |
| Висота | 43 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴






