
Гальмівні колодки передні Ford Transit 2.5 d, 2.5 td (R15) (1991-2000) Форд Транзит 2.5 дизель, 140897
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 140897
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні Ford Transit 2.5 d, 2.5 td, R15, 1991-2000, Форд Транзит
Це нова автозапчастина. Комплектність та зовнішній вигляд як на фото, колір може відрізнятись.
Переваги нашого магазину - швидка доставка, оплата при отриманні, повернення/заміна 14 днів.
Консультація, підбір запчастин, приймання замовлень з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем"
В наявності є майже всі автозапчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Підберемо все необхідне для ремонту вашого авто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 140897 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 72 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Додаткові характеристики | |
| Колісна база | R15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


