
Сальнік рульової колонки DAF LDV Convoy (1998-20060 ДАФ ЛДВ Конвой (30х20х5 мм)
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK 01016544B
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальнік рульової колонки DAF LDV Convoy (1998-20060 ДАФ ЛДВ Конвой (30х20х5 мм)
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Зовнішній діаметр 30 мм
Внутрішній діаметр 20 мм
Товщина 5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | LDV Convoy |
| Стан | Новий |
| Виробник | DP |
| Код запчастини | SK 01016544B |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Сальнік |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Alfa Romeo, Audi, BMW, Dacia, DAF, Fiat, Ford, Iveco, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, Mitsubichi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Scania, Seat, Skoda, SsangYong, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo |
| Тип техніки | Мікроавтобус |
| Серія | Series 1998-2006 |
| Тип комплектующего | Сальнік гідравлічної рульової колонки |
| Модель | LDV Convoy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


