
Ротор генератора Valeo на Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, M-B, (105.2*149.0 мм) AS AR3002
1 780 ₴
- Готово к отправке
- Код: AR3002
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AS |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | AR3002 |
| Номинальный ток | 125 А |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Напряжение питания | 12 В |
| Тип генератора | Valeo |
| Длинна ротора | 149 мм |
| Внешний диаметр | 105.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Якорь (ротор) генератора |
| Мoдель | Модельный ряд |
| Состояние | новый |
| Марка | Audi; BMW; Citroen; Dacia; Fiat; Ford; Mercedes-Benz |
| Тип техники | Легковые и микроавтобусы |
| Серия | Series |
Информация для заказа
- Цена: 1 780 ₴


