
Радиатор масляный VW Golf V, Bora, Sharan 1.9 TDi/2.0 TDi (теплообменник) Гольф 5/Бора
1 760 ₴
- Готово к отправке
- Код: 58003093
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип радиатора | Неразборный |
| Материал | Алюминий |
| Производитель | Van Wezel |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Код запчасти | 58003093 |
| Состояние | Новое |
| Материал ребер охлаждения | Алюминий |
| Длина ядра радиатора | 118 мм |
| Ширина ядра радиатора | 96 мм |
| Глубина ядра радиатора | 64 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, Sharan, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Fabia, Leon, Q5, Q7, Toledo, Touran, A3, A4, A5, A6, Golf, Alhambra, Altea, Cordoba, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 1 760 ₴






