
Диск тормозной (передний) Fiat Scudo 1.9/2.0 D-TD-HDi (1996-) Фіат Скудо (281x26мм) Италия
1 710 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23-0338 METELLI
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Число отверстий | 5 шт |
| Производитель | Metelli |
| Страна производитель | Италия |
| Код запчасти | 23-0338 |
| Состояние | Новое |
| Год выпуска автомобиля | 2022, 2023, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Высота | 43.6 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 59 мм |
| Толщина | 26 мм |
| Совместимость с моделью | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | Jumpy |
Информация для заказа
- Цена: 1 710 ₴







