
Сальник хвостовика КПП Ford Transit 06- (27x42x6) Форд Транзит CORTECO 12015750B
220 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12015750B
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Код запчасти | 12015750B |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиакрилат |
| Направление вращения сальника | Правое |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Высота | 6 мм |
| Внутренний диаметр | 27 мм |
| Внешний диаметр | 42 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo, Nissan, Honda, Ford |
| Совместимость с моделью | Orion, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Escort, Prelude, Primera, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Focus, Integra, Transit, Accord, Almera, S-Max, S40, S60, V70, Mondeo, V50, S80, Transit Custom |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴

