
Радиатор масляный Renault Trafic/Opel Vivaro 2.5 DCi (Трафик/Виваро) (теплообменик) NRF 31336
2 270 ₴
- Готово к отправке
- Код: 31336
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Состояние | Новое |
| Производитель | NRF |
| Код запчасти | 31336 |
| Охлаждение | Водяное |
| Материал | Алюминий |
| Глубина ядра радиатора | 91 мм |
| Ширина ядра радиатора | 91 мм |
| Длина ядра радиатора | 52 мм |
| Конструктивные особенности | С прокладкой |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Espace, Trafic, Master |
Информация для заказа
- Цена: 2 270 ₴



