
Фильтр воздушный Mazda 3/5 1.8-2.3 05-14 BLUE PRINT ADM52251
310 ₴
- Готово к отправке
- Код: ADM52251
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Blue Print |
| Состояние | Новое |
| Год выпуска автомобиля | 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 |
| Код запчасти | ADM52251 |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 276 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Высота | 52 мм |
| Совместимость с моделью | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mazda |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴




