
Диск тормозной (передний) Renault Trafic/Opel Vivaro 1.6 dci (2014-) Трафік/Віваро (296x28) Німеччина
2 720 ₴
- Готово к отправке
- Код: 615 521 0029
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Число отверстий | 5 шт |
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 615 521 0029 |
| Состояние | Новое |
| Год выпуска автомобиля | 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Высота | 44 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Толщина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
Информация для заказа
- Цена: 2 720 ₴

