
Диск тормозной (задний) Renault Trafic/Opel Vivaro (01-14) Рено Трафик/Опель Виваро (+ подшипник) Meyle
3 380 ₴
- Готово к отправке
- Код: 615 523 0022
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск гальмівний (задній) Renault Trafic/Opel Vivaro (01-14) Рено Трафік/Опель Віваро (+ підшипник) Meyle
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Назначение | Задние колеса |
| Перфорация дисков | Без перфорации |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Число отверстий | 5 шт |
| Производитель | Meyle |
| Толщина | 12 мм |
| Код запчасти | 615 523 0022 |
| Состояние | Новое |
| Диаметр диска | 280 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 |
| Высота | 102.2 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 118 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Конструктивные особенности | С кольцом датчика ABS |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
Информация для заказа
- Цена: 3 380 ₴






