
Фильтр воздушный Mazda 3 2.0 MZR 08-14/5 2.0 10-/CX-7 2.2 MZR-CD AWD 09-13 PURFLUX A1472
300 ₴
- Готово к отправке
- Код: A1472
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | Purflux A1472 |
| Производитель | Purflux |
| Код запчасти | A1472 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 272 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 3, CX-7 |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴

