
Сайлентблок рессоры (задней) MB 609-814 (30x56.5x86.5) FEBI BILSTEIN 06845
380 ₴
- Готово к отправке
- Код: 06845
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | 609, Vario, 809 |
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 56 мм |
| Высота | 86 мм |
| Код запчасти | 06845 |
| Состояние | Новое |
| Год выпуска автомобиля | 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Место установки | Задний |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Vario |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴




