
Диск тормозной (задний) VW T4 1.9/2.4/2.5 D-TD-TDi (280x12 мм) Транспортер Т4 (91-03) Испания
1 130 ₴
- Готово к отправке
- Код: 208016
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Перфорация дисков | Без перфорации |
| Число отверстий | 5 шт |
| Наружный диаметр | 280 мм |
| Производитель | Solgy |
| Толщина | 12 мм |
| Страна производитель | Испания |
| Код запчасти | 208016 |
| Состояние | Новое |
| Диаметр диска | 280 мм |
| Год выпуска автомобиля | 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 1991, 1992 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
Информация для заказа
- Цена: 1 130 ₴



