
Диск тормозной (передний) Renault Megane/Scenic/Clio/Laguna (280x24) Рено Меган/Сценик/Клио/Лагуна
1 580 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23-0517C
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Renault |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Число отверстий | 4 шт |
| Наружный диаметр | 280 мм |
| Производитель | Renault |
| Толщина | 24 мм |
| Код запчасти | 23-0517C |
| Диаметр диска | 280 мм |
| Совместимость с моделью | Kangoo, Clio, Megane, Laguna, Scenic |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
Информация для заказа
- Цена: 1 580 ₴






