
Сальник колінвалу задній Renault Trafic 1.9 DCi (2001-2006) Рено Трафік (Німеччина) ELRING 711.720
520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 711.720
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 711.720 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Висота | 11 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Москвич, Volvo, Opel, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | 10, Interstar, Duster, Solenza, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Primera, 2142, Carisma, Pick Up, Trafic, Master, Grand Vitara, Clio, Megane, V40, S40, Movano, Samurai, Scenic, Vivaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴

