
Передний тормозной диск Ford Sierra/Escort/Orion (1982-1993) (239.5x24.2 мм) Германия 715 521 7006
1 150 ₴
- Готово к отправке
- Код: 715 521 7006
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Число отверстий | 4 шт |
| Наружный диаметр | 239.5 мм |
| Производитель | Meyle |
| Толщина | 24.2 мм |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | TD170718 |
| Диаметр диска | 239.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Sierra |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴



