
Сальник и вкладыш генератора Ford Transit 2.5 D/2.5 TD (1986-2000) на генератор Mitsubishi 95 A
160 ₴
- Готово к отправке
- Код: 132661.
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем двигателя | 2.5 куб. см |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 132662 |
| Состояние | Новое |
| Внутренний диаметр | 14.8 мм |
| Внешний диаметр | 30 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Совместимость с маркой | Ford, LDV |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴

