
Сальник коленвала (передний) Renault Kangoo, Megane, Clio, Logan, Duster, Sandero 1.5 dci (35x47x7) 20034106B
560 ₴
- Готово к отправке
- Код: 20034106B
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Объем двигателя | 1.5 куб. см |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Страна производитель | Испания |
| Код запчасти | 20034106B |
| Состояние | Новое |
| Внутренний диаметр | 35 мм |
| Внешний диаметр | 47 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Место установки | Передний |
| Высота | 7 мм |
| Направление вращения сальника | Переменное |
| Совместимость с маркой | Dacia, Renault, Alfa Romeo, Opel, Nissan, Suzuki, BMW, Fiat, Mercedes-Benz, Chrysler |
| Совместимость с моделью | 33, Note, 3, Duster, Jimny, Juke, 2.5-3.2, Kangoo, X 1/9, Crossfire, Laguna, Swift, Pulsar, Qashqai, Logan, Tiida, G-Class, Galant, Master, Clio, Megane, Almera, Micra, Sandero, Scenic, Dokker, Kubistar, Fluence |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
Информация для заказа
- Цена: 560 ₴




