
Воздушный фильтр Ford Scorpio/Sierra/Opel Omega A/Nexia 1.5/1.8/2.0 i, 1.8/2.5 TD, A770
320 ₴
- Готово к отправке
- Код: A770
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Франция |
| Код запчасти | A770 |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 44 мм |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Совместимость с маркой | Opel, Ford |
| Совместимость с моделью | Espero, Omega, Scorpio, Kadett, Granada, Nexia, Sierra |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Sierra |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴



