
Сальник клапана (впуск/выпуск) Ford Transit 2.0TDI/2.2TDCI/2.4TDi 2000-, Испания 19036760
110 ₴
- Готово к отправке
- Код: 19036760
+380 (66) 603-11-15
з 8.00 до 20.00- +380 (96) 520-68-68з 8.00 до 20.00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corteco |
| Страна производитель | Германия |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | 19036760 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Высота | 19 мм |
| Внешний диаметр | 12.5 мм |
| Внутренний диаметр | 7 мм |
| Материал | Фторкаучук |
| Совместимость с моделью | X-Type, Bora, Boxer, Mondeo, Ducato, Zafira , Jumper, Transit, Transit Tourneo, Defender, Megane |
| Вид подшипника | Ступицы переднего колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


